Usługi

Familja zadba o każdy rodzaj włosów i typ zarostu, kto jeszcze nas nie odwiedził, najlepiej, by przekonał się sam.

SALON - Familja Barber Fryzjer Męski Bielsko-Biała - Usługa - KLASYCZNE STRZYŻENIE WŁOSÓW

KLASYCZNE STRZYŻENIE WŁOSÓW

Strzyżenie i modelowanie włosów każdej długości od bardzo krótkich po długie przy użyciu profesjonalnych narzędzi oraz kosmetyków. Kontury włosów zaznaczone trymerem i wygolone brzytwą lub podgalarką. Cięcie klasyczne z wykorzystaniem wszystkich technik dostępnych w klasycznym fryzjerstwie męskim. Stylizacja włosów z użyciem profesjonalnych kosmetyków.

COMBO

Strzyżenie i modelowanie włosów każdej długości od bardzo krótkich po długie przy użyciu profesjonalnych narzędzi oraz kosmetyków. Kontury włosów zaznaczone trymerem i wygolone brzytwą lub podgalarką. Cięcie klasyczne z wykorzystaniem wszystkich technik dostępnych w klasycznym fryzjerstwie męskim. Trymowanie brody, gorący ręcznik, nawilżenie skóry i włosów brody olejkiem lub balsamem.

SALON - Familja Barber Fryzjer Męski Bielsko-Biała - Usługa - COMBO
SALON - Familja Barber Fryzjer Męski Bielsko-Biała - Usługa - TRYMOWANIE BRODY

TRYMOWANIE BRODY

Przycięcie brody i wąsów, kontury wygolone brzytwą lub podgalarką w zależności od preferencji klienta. Gorący okład pobudzający krążenie krwi i zmiękczający zarost przed goleniem. Zwieńczeniem usługi jest nawilżenie skóry i włosów olejkiem lub balsamem.

DYCHNIJ SE CHOPIE

Usługa skierowana do Panów, którzy mają trochę wolnego czasu i chcą wygodnie zrelaksować się na naszych fotelach. Oprócz klasycznego strzyżenia włosów i trymowania brody z goleniem, oczyszczamy skórę i brodę peelingiem, myjemy ją i wysuszymy. To wszystko oczywiście w akompaniamencie gorących i zimnych kompresów.

SALON - Familja Barber Fryzjer Męski Bielsko-Biała - Usługa - DYCHNIJ SE CHOPIE
SALON - Familja Barber Fryzjer Męski Bielsko-Biała - Usługa - FAMILJA

FAMILJA

Strzyżenie włosów ojca wraz ze strzyżeniem włosów syna do 15 roku życia. Strzyżenie i modelowanie włosów każdej długości od bardzo krótkich po długie przy użyciu profesjonalnych narzędzi oraz kosmetyków. Kontury włosów zaznaczone trymerem i wygolone brzytwą lub podgalarką. Cięcie klasyczne z wykorzystaniem wszystkich technik dostępnych w klasycznym fryzjerstwie męskim. Stylizacja włosów z użyciem profesjonalnych kosmetyków.